OfertaSłodki Warsztat to miejsce stworzone z wielkiej pasji do słodkości. Wypieki tworzone według niezwykłych receptur, domowe i ekologiczne. Połączenie składników najwyższej jakości, unikalnych smaków oraz wyjątkowego wyglądu. Wykonywane w tradycyjnych technikach, bez użycia sztucznych słodzików, wzmacniaczy smaku i aromatu, bez chemii oraz syntetycznych stabilizatorów.

Wszystkie wypieki tworzone w Słodkim Warsztacie mogą być idealnym prezentem. Doskonale sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych, imprezach okolicznościowych oraz spotkaniach rodzinnych. Jednak przede wszystkim, mogą być słodką przyjemnością na co dzień!

Zamawiając nasze słodkości można korzystać z przygotowanej przez nas oferty lub stworzyć własne kompozycje smakowe jak i propozycje designu.

W naszej ofercie znajdują się:
 • torty,
 • tarty,
 • ciasta,
 • babeczki.

TORTY:

Dobór rozmiaru tortu jest uzależniony przede wszystkim od liczby gości, których zamierzamy nim poczęstować. Średnio przyjmuje się około 10-15dag/osobę, w zależności od apetytu gości. Poniżej zostały zamieszczone rozmiary tortów, ich przybliżona waga, a także szacunkowa liczba porcji, jaką otrzymamy z danego wypieku. Ostateczna waga jest jednak podawana dopiero po zważeniu gotowego wypieku. Jest ona uzależniona m.in. od ilości przełożenia (masy), grubości biszkoptu oraz zastosowania ewentualnych dodatków (np. owoców do bitej śmietany) oraz stopnia rozbudowania dekoracji. 
 • tortownica o średnicy 18 cm: ok. 6- 8 porcji, waga ok. 1,2- 1,5 kg,
 • tortownica o średnicy 22 cm: ok. 8- 12  porcji, waga ok. 1,7- 2,3 kg,
 • tortownica o średnicy 24 cm: ok. 12-16 porcji, waga ok. 2,5- 3 kg,
 • tortownica o średnicy 26 cm: ok. 16-20 porcji, waga ok. 3-3,5 kg.

TARTY:


Kruche ciasta wypełnione pysznym nadzieniem, wypiekane w formie o średnicy 20 cm i 27 cm. Oferowane w smakach zamieszczonych na stronie, lub na indywidualne zamówienie według upodobań klienta.CIASTA:

Sprawdzone i znane wypieki, oraz nowe kombinacje smakowe wykonywane na zamówienie, wśród nich:

 • babki,
 • serniki,
 • szarlotki,
 • oraz ciasta przekładane.

BABECZKI (cupcakes):

Babeczki okolicznościowe w różnych smakach, dekorowane kremem i ozdabiane posypką lub inną dekoracją np. z masy cukrowej. Podawane w papilotkach, zdobione wg. indywidualnych wymagań bądź zgodnie z naszą propozycją umieszczoną na stronie. Ceny ustalane indywidualnie, minimalna ilość zamówienia to 12 szt.


ZAMÓWIENIA:


Słodki Warsztat to domowa pracownia cukiernicza. Wszystkie wypieki są tworzone przez nas od samych podstaw, co jest procesem wieloetapowym i czasochłonnym. Wszystko jest wykonywane całkowicie ręcznie, łącznie z licznymi dekoracjami. 


Zamówienia na wypieki przyjmowane są z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Najlepiej jednak składać zamówienia jak najwcześniej ponieważ ich ilość jest ograniczona. Zamówienie jest traktowane jako przyjęte do realizacji wtedy, gdy jest złożone i potwierdzone obustronnie min. 5 dni przed jego odbiorem! Wszelkie szczegóły ustalane są drogą elektroniczną, na adres e-mail umieszczony w zakładce kontakt.


Odbiór wypieków następuje w naszej siedzibie, dostawa realizowana w naszym zakresie wiąże się z dodatkowymi kosztami (zależnymi od dystansu jaki mamy do przebycia).


Dziękujemy za miłą współprace i zapraszamy do skosztowania naszych słodkości :-)